×

Registracija

Asmeninė informacija

Prisijungimo duomenys

Prisijungti

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Privalomas laukas
This email is already registered!
Privalomas laukas
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Prekių pristatymas

Užsakymo pateikimo metu galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą. Jūsų prekes galime pristatyti pasinaudojus „Venipak“ kurjerių tarnybos paslaugomis arba jas atvežti į „Omniva“ terminalą. Jums pageidaujant, prekes galėsite atsiimti ir FASTMX parduotuvėje Vilniuje.

Atsiimkite prekes FASTMX parduotuvėje
Nuo šiol įsigytas prekes galite atsiimti tiesiai iš parduotuvės FASTMX, įsikūrusios Žirmūnų g. 68, Vilniuje. Jei užsakymas yra pateikiamas iki 12 valandos, prekes galite atsiimti tą pačią dieną.

Atsiimkite prekes „Omniva“ siuntų terminale
Iš anksto nežinote tikslaus laiko, kada i būsite namie ar biure ir kada galėsite priimti prekę? Ne bėda! Nuo šiol prekę galite atsiimti OMNIVA „Omniva“ terminale. Čia rasite „Omniva“ terminalų sąrašą.

Prekes Jums pristatys „Venipak“ kurjerių tarnyba
Kurjerių tarnyba prekes pristato prekės pirkimo metu skiltyje „Pristatymo informacija“ nurodytu adresu. Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis tarp 8 ir 18 val. Didžiuosiuose miestuose* galimi ir tikslesnio pristatymo laikos intervalai (8-14, 14-18, 18-22 val.). Pageidaujamą prekės pristatymo laiko intervalą galite pažymėti užsakymo komentare, tačiau konkrečios valandos, kada pristatyti užsakymą, kurjeriui nurodyti nėra galimybės.

 

Prekių pristatymo sąlygos:

 • Prekių pristatymo metu išorinę siuntos būklę privaloma patikrinti dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

 • Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška, ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

 • Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 • Jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad tuo pasirūpintų kurjeriai arba kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome užsisakyti prekių užnešimo paslaugą.

 • Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.

 

Prekių pristatymo kaina ir terminai

 • Preliminarus pristatymo terminas yra 1-2 d. d. Tikslesnis terminas gali būti nurodytas kiekvienos prekės aprašyme. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis. Jeigu tame pačiame užsakyme esančių atskirų prekių pristatymo terminai skiriasi, visos užsakymo prekės Jums bus pristatytos atsižvelgus į ilgiausią terminą. Pristatymas į Kuršių Neriją Jums papildomai kainuos po 39 € už kiekvieną siuntinį.

 • Prekių pristatymo kaina, galiojanti užsakymams, kurių vertė siekia iki 49 EUR.

 • Prekių pristatymas pasirinkus „Omniva“ paštomatus kainuoja 1,99 EUR.

 • Prekių pristatymas pasirinkus „Venipak“ kurjerių tarnybą kainuoja 3,95 EUR.

 • Prekių atsiėmimas FASTMX parduotuvėje Vilniuje yra nemokamas.

 • Visi užsakymai, kurių vertė yra didesni nei 49 EUR, yra pristatomi NEMOKAMAI.