×

Registracija

Asmeninė informacija

Prisijungimo duomenys

Prisijungti

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Privalomas laukas
This email is already registered!
Privalomas laukas
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Didmeninė prekyba

Ketinantiems pirkti

FastMX komanda Jums gali pasiūlyti atstovaujamų "RaceFX", "EtheN", ir "Airsal" gamintojų, kurių atstovais Baltijos šalyse esame, produkciją, taip pat "Wilbers" gaminius didesniais ar mažesniais kiekiais, priklausomai nuo Jūsų individualaus užsakymo. Siūlome lanksčias mokėjimo sąlygas, patikimą ir operatyvų aptarnavimą. Siekdami tapti patikimu ir naudingu verslo partneriu, derybų metu visada stengiamės atsižvelgti į potencialių partnerių poreikius bei lūkesčius ir pateikti abiems pusėms priimtiną sprendimą.
Dėl didmeninės prekybos prašome kreiptis telefonu 8 612 216 80 arba el. paštu info@fastmx.lt

 

Ketinantiems parduoti

Tiems, kurie norėtų su mumis bendradarbiauti ir savo ar savo atstovaujamus gaminius - motociklų ir motorolerių detales, įvairius įrankius, tepalus ir kitas prekes, kurių gali prireikti transporto priemonei, taip pat motociklininkams skirtą specialią aprangą ir aksesuarus - parduoti FastMX prekybos tinkle, siūlome su mumis susiekti ir aptarti galimybę Jūsų produkcija prekiauti mūsų parduotuvėje, įsikūrusioje Vilniuje, ir/ ar vykdyti elektroninę prekybą FastMX interneto svetainėje www.fastmx.lt.
Rinkoje jau nuo 2010 m. veikianti FastMX jau turi susiformavusį savo lojalių klientų ratą, todėl, platinant prekes mūsų prekybos taškuose, Jūsų prekės pasiektų pirkėjus, kurie tiki ir pasitiki FastMX. Galime lanksčiai suderinti Jūsų produkcijos platinimui reikalingas sąlygas ir atstovauti Jūsų įmonės interesus.
Jeigu norėtumėte savo gaminiais prekiauti mūsų prekybos vietose, su mumis susisiekite telefonu 8 612 216 80 arba el. paštu info@fastmx.lt